Pozycjonowanie stron internetowych polega na umiejscowieniu strony wysoko w rankingach wyszukiwarek. Wyszukiwarki analizują strony internetowe i podają wyniki odpowiadające wyszukiwanemu hasłu. Celem profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych jest wysoki ranking stron na popularne słowa kluczowe. Pozycjonowanie na niepopularne słowa kluczowe, może być osiągnięte przy użyciu odpowiednich technik.

Nasze usługi polegają na zapewnieniu wysokich pozycji dla strony pod wskazanymi lub wyselekcjonowanymi przez nas na podstawie analiz, słowami lub frazami kluczowymi związanymi z ofertą strony. Słowa te wyselekcjonowane są przy wykorzystaniu systemu, uwzględniającego następujące dane:
– liczba wyników na zapytanie na dane słowo / frazę kluczową dla targetowanych wyszukiwarek,
– liczbę ilości zapytań na dane słowo / frazę kluczową w danych wyszukiwarkach,
-specyfikę zachowań polskich internautów,
Tak specjalnie stworzony zestaw słów następnie jest promowany w najważniejszych wyszukiwarkach. Standardowo dla jednej strony oferujemy promocje ok 5 słów kluczowych, ale możliwa jest także promocja serwisów dla większej ilości słów czy fraz kluczowych.

Wyszukiwarki
Nasze działania w obrębie pozycjonowania stron obejmują tak wyszukiwarki krajowe jak i światowe.
W przypadku promocji skierowanych do polskich Internautów koncentrujemy się zarówno na polskich wyszukiwarkach jak i na najpopularniejszych wyszukiwarkach światowych.
Przy promocji słów angielskich i kierowaniu oferty do Internautów zagranicznych używających tego języka, koncentrujemy nasze działania jedynie na najpopularniejszych wyszukiwarkach na świecie.