Internet jest często pierwszym miejscem, w którym szukamy informacji na temat interesujących nas usług, czy produktów. Z tego powodu warto by strona internetowa zaprojektowana i została tak, by zainteresować klientów prezentowaną na jej łamach ofertą. Mamy do zaproponowania Tobie zaprojektowanie jedynej w swoim rodzaju strony internetowej dopasowanej do potrzeb Twojej firmy. Nasi projektanci zadbają by Twoja szata graficzna była jedyna w swoim rodzaju, a każdy jej szczegół dopełniał pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy. W związku z naszą dużą elastycznością dopasowujemy się do poziomu zaawansowania strony oraz budżetu który firma ma na nią do przeznaczenia. Bogate doświadczenie, wiedza, a także niezwykle zaawansowane narzędzia graficzne pozwalają nam na tworzenie projektów doskonale zgrywających się z ogólną strategią identyfikacji wizualnej przyjętej przez klienta. Kładziemy duży nacisk na współpracę z klientem, dlatego wszystkie projekty realizowane przez naszą firmę są tak dobrze przez nich ocenianie.

Proponujemy Tobie:

  • zaprojektowanie strony internetowej z unikatową szatą graficzną, która wyróżni Twoja stronę wśród konkurencji.
  • dopasowanie ilość zakładek do Twoich potrzeb.
  • stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego z brakiem ograniczenia co do ilości zdjęć sprzedawanego asortymentu.
  • formularz kontaktowy
  • mapka dojazdu Google do siedziby firmy
  • dostosowanie Twojej strony www i sklepu internetowego do urządzeń mobilnych takich jak smartfon i tablet.
  • działania zgodne z obowiązującymi standardami i wymogami przeglądarek internetowych
  • stronę przygotowana pod kątem pozycjonowania (SEO),
  • wykonanie systemu zarządzanie treścią CMS- łatwa edycja treści i zdjęć na stronie www

 

Oferujemy również szeroki zakres pakietów hostingowych, który został podzielony według kategorii użytkowników korzystających z naszych usług. Dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie dobrać odpowiednią dla Ciebie lub Twojej firmy opcję serwera. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.
Nowoczesna Infrastruktura, oraz najnowsze rozwiązania w dziedzinie Informatyki sprawią, że nasz hosting będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej firmy.
Przyjazne w obsłudze panele do zarządzania pakietem, sprawią, że administracja pakietem będzie łatwa nawet dla niedoświadczonego użytkownika.

 

Strony internetowe i sklepy www wykonujemy nawet do 14 dni od dnia podpisania umowy. Więc jeśli zależy Tobie na szybkim, profesjonalnym, doświadczonym i kreatywnym zespole z pasją to zapraszamy serdecznie do kontaktu.